Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Bronzi CNC machining pjesë bronzi çeliku
  • pjesë bronzi çeliku CNC machining bronzi për shitje
  • pjesë bronzi çeliku CNC machining bronzi për shitje
  • Bronzi CNC machining pjesë bronzi çeliku
  • Bronzi CNC machining pjesë bronzi çeliku
  • Bronzi CNC machining pjesë bronzi çeliku

Bronzi CNC machining pjesë bronzi çeliku

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Product Information

Emri i Produktit Bronzi CNC machining pjesë bronzi çeliku
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
Trajtimi i ngrohjes Point forcim, shuarje forcim
Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Paketim çanta PE- / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. Customize kuti kartoni apo druri raste varet nga përshtatur
Përdorim

Të gjitha llojet e makinave, makinerive, aplikim në shtëpi, produkte elektronike, pajisjes elektrike, shkrimi,

kompjutera, çelsin e fuqisë, miniaturë çelsin, arkitektura, mall dhe A / V pajisjet,

hardware dhe plastike moulds, pajisje sportive dhe dhurata, dhe më shumë

Makineri të prodhimit Kreu makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Inspektimi Pajisje

Zeiss CMM / MITUTOYO matëse / mjetet me sistem matjen Video / Tesa Lartësia matës / 0.5um

vlerëson nivelin e ajrit dhe pajisje të tjera të sofistikuara inspektimit etj

PAKETIMI DHE SHIPPING

Paketimi: Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni kuti si kërkesën tuaj.
Port: Shenzhen
"Transportation: Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB Shenzhen"
Delivery: ditë brenda 7-10 pune pas marrjes së 30 depozitave%.

Produkte trego

PRODUCT SHOW


Paketimi Detaje

FAQ

Q1: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
A: Ne jemi furnizues të specializuara të pajisjeve, mund të ofrojë çmimin më të mirë.
Q2: Si për të siguruar që çdo process'squality?
"A: Çdo proces do të kontrollohet nga departamenti i inspektimit të cilësisë tonë që të siguruar cilësinë e çdo produkt-së."
Q3: Sa kohë mund të presin për të marrë mostrën Customized?
"A: Pasi ju paguani ngarkuar mostër dhe të na dërgoni konfirmuar fotografi, dhe myk është ekzistuese në fabrikën tonë, mostrat do të jetë gati në 10-15 ditë pune;"
Q4: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë juaj?
A: Pas konfirmimit të çmimeve, ju mund të kërkojë për mostra për të kontrolluar cilësinë tonë.
"Nëse ju vetëm nevojë për një mostër që kemi në magazinë tonë, ne do të sigurojë që ju të mostrës për të lira, aq kohë sa ju të përballojë mallrave të shprehur."
Q5: Si mund të marr çmimi i produktit tuaj?
Para kuotimit, ju lutemi të na ndihmojë të dimë, si më poshtë:
"1.Size vizatim (në qoftë se ju nuk keni vizatim, ju lutem na tregoni madhësinë tuaj produkte të hollësishme dhe të na dërgoni foton tuaj.)"
2.Quantity (Në qoftë se sasia e juaj të arrijë moq tonë çmimi do të jetë më mirë)
trajtim 3.Surface (Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating etj),
4.Hardness

kthim