Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Tunxh Parts CNC Machine
  • Tunxh CNC Pjesë Machine për shitje
  • Tunxh CNC Pjesë Machine për shitje
  • Tunxh CNC Pjesë Machine për shitje
  • Tunxh Parts CNC Machine
  • Tunxh Parts CNC Machine
  • Tunxh Parts CNC Machine
  • Tunxh Parts CNC Machine

Tunxh Parts CNC Machine

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

PËRSHKRIM I pRODUKTIT

Emri i produktit Tunxh Parts CNC Machine
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Pajisje Kreu Machine, filetim Machine, CNC mulliri & Turning Machine,
General Milling & Turning Machine, bluarje Machine.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj.
Sizs madhësia OEM Various forma sipas kërkesave të klientit.
funksion Fixing dhe lidh.
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
shërbim

shërbim të ngrohtë dhe të shpejtë përgjigje e dhënë nga profesionale të eksportit të shitjes ekip me shumë

vjet eksperiencë në trajtimin e eksporteve në SHBA, Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera.

Sipërfaqja e mbarimit

Pjesë alumini Natrual Anodized, Ngjyra anodized, curril ajeri me rërë Anodized, lustrim, Chroming, gdhendje lazer, etj.
Pjesë Stainless Steel Lustrim, passivating, Sandblasting, veshja pluhur, kallaji shtresë, fosfati, etj.
Pjesë çeliku Zink plating, oksid zi, pluhur veshura, Përpunimi termik, Carburized, Chrome plating, nikel plating, etj.
tunxh Lustrim, gdhendje Laser, etj.

Trajtim sipërfaqësor mund të bëhet me kërkesën e konsumatorëve.

RENDI INFORMACION

Moq 50000pcs / sasia e tjera mund të marrin në konsideratë.
Delivery & Port Përgjithësisht ditë 7-10working, varet nga sasia, shiped në Shenzhen.
paketë Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box / si kërkesën tuaj ..
Ngarkesë DHL, FEDEX, UPS TNT, EMS Express, ajër dhe det janë në dispozicion.
Kosto falas Varet nga pesha dhe vëllimi.
pagesë Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës.

Produkte trego

BRASS CNC machined pjesë DISPLAY

Një seri pjesë CNC machined


kthim