Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Tunxh Parts CNC torno
  • Pjesë bronzi CNC torno për shitje
  • Pjesë bronzi CNC torno për shitje
  • Pjesë bronzi CNC torno për shitje
  • Tunxh Parts CNC torno
  • Tunxh Parts CNC torno
  • Tunxh Parts CNC torno
  • Tunxh Parts CNC torno

Tunxh Parts CNC torno

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik, Steel, Hekuri, Alloy, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

BRASS CNC torno PJESË TË DHËNAT

Emri i Produktit Tunxh Parts CNC torno
material Alumini, bakri, tunxh, çelik, Steel, Hekuri, Alloy, zink etj
Makineri të prodhimit Kreu Machine, filetim Machine, CNC mulliri & Turning Machine,
General Milling & Turning Machine, bluarje Machine.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
trajtim të veçantë trajtimi sipërfaqësor: Lustrim; anodize; nikel, zink, kutie, Chrome, argjendi Plating etj
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje Forcim
Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30% Depozitave paraprakisht, 70% Bilanci para se të dërgesës
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.

Produkte trego

BRASS CNC torno PJESË PICTURE SHOW


Paketimi Detaje

PROCESI I PRODHIMIT

KLIENTET RENDI> PLAN PRODHIMI> PRODUCT processin & TECHNOLOGY>

PËRCJELLJA & REAGIME> Cilësisë Inspektimit> PAKETA>

Logjistika Transporti> pas shitjes shërbimi

PAKETIMI & DELIVERY

. 1 Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
3 kartoni pesha e :. 20-30KGS
Madhësia 4 Carton :. 345 * 255 * 150mm
5. Ndërsa kërkesën tuaj
6. Brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.

PSE ZGJIDHNI SHBA?

• Ndihma Projektimi dhe mbështetjen e plotë inxhinieri.
• anodize dhe të përfundojë veshja e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave përshtatur.
• mjetet e makinës avancuar, CAD / CAM programimit software.
• aftësitë e përpunimit Prototype.
• Standardet e kontrollit të rreptë të cilësisë me një departament shumë të kualifikuar inspektimit.
• Vazhdimisht përmirësimin dhe avancimin pajisjet tona të mbeten konkurruese.
• Kapaciteti i gjerë - Ne mund të kandidojë orë 24, ditë 6 në javë.
• Qëllimi ynë kryesor është kënaqësi totale të konsumatorëve duke bërë punën tuaj të lehtë!

kthim