86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi CNC mulliri

Fillimi » Produkte » Shërbimi CNC mulliri

  • Pjesë alumini për përpunimin e anodës së zezë
  • Shitet Pjesë alumini për përpunimin e anodit të zi anode
  • Shitet Pjesë alumini për përpunimin e anodit të zi anode
  • Shitet Pjesë alumini për përpunimin e anodit të zi anode
  • Pjesë alumini për përpunimin e anodës së zezë
  • Pjesë alumini për përpunimin e anodës së zezë
  • Pjesë alumini për përpunimin e anodës së zezë
  • Pjesë alumini për përpunimin e anodës së zezë

Pjesë alumini për përpunimin e anodës së zezë

  • Gradë:
  • Koha e dorëzimit: 3-7 ditë për mostrat; 5-25 ditë për mallrat e grupeve.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i produktit Anode të zeza CNC përpunuese të pjesëve të aluminit
2 material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
3 Tolerancë 0.001 XNUMX mm                                                      
4 Certifikim ISO9001, SGS, ROSH, ISO14001
5 Mostër Në dispozicion
6 Madhësia dhe forma DIN, ose duke marrë parasysh vizatimin tuaj
7 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
8 Paketim

PE- çanta / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. rregulloje kuti kartoni 

ose rastet prej druri varet nga të personalizuara

 

informacione të prodhimit

9 Diapazoni i prodhimit pjesë auto, pjesë metalike industriale, pajisje makinerie dhe pjesë hardware
10 Makineritë e prodhimit

Torno të përbërë nga qytetarët / Tajvan makina bluarëse pa qendër / Tajvan

Yu Qing Makina bluarje për aeroplan / Makinë bluarje Toyoda CNC / Miyano 

makina bluarëse / makina CNC Brother / makina për mprehje Sunnen / tel 

makina prerëse dhe rrotulluese të fijeve etj.

11 Pajisjet e përpunimit makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, 
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje.

Trego Produktet

Fotoja e pjesëve të aluminit të përpunimit të anodit të zi anode, vetëm për referencë        
      

Infomacion paketimi

Detajet e transportit        
. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;
2. Klientët që specifikojnë përcjellësit e mallrave  
. 3 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.
      

kthim