Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
 • Ball Bearing 606 për të bërë nervozizëm Spinner Hand Spinner Lodrat
 • Ball Bearing 606 për të bërë luaj Spinner Hand Spinner Lodra për shitje
 • Ball Bearing 606 për të bërë luaj Spinner Hand Spinner Lodra për shitje
 • Ball Bearing 606 për të bërë luaj Spinner Hand Spinner Lodra për shitje
 • Ball Bearing 606 për të bërë luaj Spinner Hand Spinner Lodra për shitje
 • Ball Bearing 606 për të bërë nervozizëm Spinner Hand Spinner Lodrat
 • Ball Bearing 606 për të bërë nervozizëm Spinner Hand Spinner Lodrat
 • Ball Bearing 606 për të bërë nervozizëm Spinner Hand Spinner Lodrat
 • Ball Bearing 606 për të bërë nervozizëm Spinner Hand Spinner Lodrat
 • Ball Bearing 606 për të bërë nervozizëm Spinner Hand Spinner Lodrat

Ball Bearing 606 për të bërë nervozizëm Spinner Hand Spinner Lodrat

 • Gradë:
 • Lustrim, anodized, zink, nikeli, kromi

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Ball Bearing 606 për të bërë nervozizëm Spinner Hand Spinner Lodrat
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, etj
pesha Njësia 88g / PCS
Masat 63mm * 27mm * 9.5mm
Duke 606
kohë rradhës tjerr minutë 1-5, me shpejtësi të lartë rradhës në shkallë 360
Spinner Series spinners bronzi, Spinners Stainless Steel, Spinners alumini
, spinners plastike
trajtim të veçantë Lustrim, anodized, zink, nikeli, kromi
Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Bashkimi,
ose T / T 30 depozitë% paraprakisht,
70% bilancit para se të dërgesës
OEM OEM, ODM shërbimit janë në dispozicion
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh qese dhuratë / kuti letre ose customizing

Produkte trego

Paketimi Detaje

Duke përdorur këshilla
Si të përdorin atë: Mbani flutur në njërën anë dhe të përdorni dorën tjetër për të tjerr atë shpejtësi me sulme të vogla të vazhdueshme për ta mbajtur atë tjerrje një kohë të pacaktuar Me praktikë ju mund të tjerr atë duke përdorur një dorë vetëm me gishta për të filluar dhe të ndaluar tjerrje ..

Aplikacion

FAQ
Çfarë ka lloje të informacionit që ju duhet për të japin kuotën e tyre?
Nëse keni vizatimet ose mostrat, pls mos ngurroni të na dërgoni, dhe na tregoni kërkesat tuaja të veçanta të tilla si material, tolerancës, trajtimet sipërfaqësore dhe shuma që ju duhet, etj

Si funksionon procesi i pagesës?
Kushtet e pagesës janë fleksibile për ne, në përputhje me kushtet specifike. Në përgjithësi ne këshillojmë 30% e depozitave TT, bilanci duhet të paguhet para se të dërgesës.

Çfarë është moq juaj?
Ne nuk kemi ndonjë kërkesë të veçantë në lidhje me moq.

Si mund ta di statusin e produkteve të mia?
Ne do të ju mbajë postuar për përparimin e çdo të prodhimit si blerjen e materialeve, statusi prodhimit, kohën e dorëzimit, numri ndjekja deri sa të marrë produktet.

A mund të më jepni këshilla kur është e nevojshme?
Po, i sigurt. Ne do t'ju japë sugjerim si materiale, dizajn dhe kështu me radhë. Ne gjithashtu mund të ju ndihmojë të bëni vizatimet e mostrave tuaj dhe pastaj kopjuar mostrat. "


kthim