Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Anodized çelik cnc router / mulliri / kthyer Pjesë
  • Anodized çelik cnc router / mulliri / Pjesë kthese për shitje
  • Anodized çelik cnc router / mulliri / Pjesë kthese për shitje
  • Anodized çelik cnc router / mulliri / kthyer Pjesë
  • Anodized çelik cnc router / mulliri / kthyer Pjesë
  • Anodized çelik cnc router / mulliri / kthyer Pjesë

Anodized çelik cnc router / mulliri / kthyer Pjesë

  • Gradë:
  • Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, argjendi plating etc.It mund të jetë miqësore me mjedisin

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Anodized çelik cnc router / mulliri / kthyer Pjesë
pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Trajtim sipërfaqësor Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom,
Argjendi plating etc.It mund të jetë miqësore me mjedisin
përpunim kthyer, mulliri, shpimit, tela EDM, saldim,
hedh, falsifikim, montimi, etj
Size & Shape Në dispozicion për të përshtatur.
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.
Port Shenzhen
Përdorim Aplikoni për pajisje elektrike, produkte elektronike,
pajisje mjekësore, burimet e energjisë të re, automobil,
motor, biçikletë, lodra electronice, ndriçimit dekorativ
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Produkte Trego

Paketimi Detaje

SHËRBIMI YNE
"Shembull
Pas shitjes shërbimi
Pasi ju paguani akuzat mostër (nëse ka) dhe të na dërgoni konfirmuar vizatimet, mostra do të jetë gati për dërgimin në 3-7 ditëve të punës. Mostrat do të dërgohet tek ju nëpërmjet DHL, FedEx, UPS, TNT ose EMS. Ajo duhet të mbërrijë në ditë pune 3-5. ju mund të përdorni llogarinë tuaj shprehimisht ose na parapaguajë qoftë se ju nuk keni ndonjë llogari. "
"Pas shitjes shërbimi
Menaxhimi i Ankesave të Konsumatorëve
Shumë vëmendje dhe rezultat të shpejtë Përpunimi në 24hours
Menaxhimi Product kthehet me problemin e cilësisë apo devijim nga vizatime
Dërgesë e Mostrat
Nga DHL, Fedex, UPS, TNT, EMS "
"Inspektim
Departamenti QC ynë do të inspektojë produkte në prodhimin dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë:
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.

2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.

3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës. "
"Paketimi & Shipping
1) Paketimi
1.Prevent nga dëmtimi.
2.As për kërkesat e klientëve, në gjendje të përsosur.
3.Send pjesët nga të shprehur, ditë 3 ~ 5 shërbimin derë më derë. (Fakultativ)
2) Shipping
. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostrat dhe pjesë sasi të vogla, Door-to-Door;
2. Nga Deti për produktet sasi të madhe.
3. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave ose metoda të negociueshme të anijeve!
4 Kohë Për Dorëzim :. Brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitimit% ".
"Shërbim tjetër
1.Warm dhe shërbim përgjigje të shpejtë ofrohet nga profesionale të eksportit ekipin e shitjes me përvojë shumë vite në trajtimin e eksporteve në SHBA, Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera.

2.We do të kontrollojë dhe të zgjedhin rrugën më të përshtatshme të anijeve për klientët, pasi të parë listën e rendit. "

kthim