Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
 • Anodized Në Red Color CNC Pjesë Milling alumini
 • Anodized In Red Color Cnc Milling Aluminum Parts for sale
 • Anodized In Red Color Cnc Milling Aluminum Parts for sale
 • Anodized Në Red Color CNC Pjesë Milling alumini
 • Anodized Në Red Color CNC Pjesë Milling alumini
 • Anodized Në Red Color CNC Pjesë Milling alumini

Anodized Në Red Color CNC Pjesë Milling alumini

 • Gradë:
 • Anodizing, Black Oxide, Electroplating, Heat Trajtimin;
  Brushing; Grinding / Polishing;

  Painting / Powder Coating;

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Anodized Në Red Color CNC Pjesë Milling alumini
pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
përpunim kthyer, mulliri, shpimit, tela EDM, saldim,
hedh, falsifikim, montimi, etj
Size & Shape Në dispozicion për të përshtatur.
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.
Port Shenzhen
Përdorim Aplikoni për pajisje elektrike, produkte elektronike,
pajisje mjekësore, burimet e energjisë të re, automobil,
motor, biçikletë, lodra electronice, ndriçimit dekorativ
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Produkte Trego

Anodized Në Red Color CNC Pjesë Milling alumini

Paketimi Detaje

<

aftësinë tonë
Prodhim
Aftësitë
Machines: Qendra për përpunim 3-aks, qendrat CNC kthese;
Vulosje makina, makina përgjimin;

Makinat e prerjes, makina lustrim, makina sandblasting;
Materiale Alumini, tunxh, bronzit, bakri, çelik;
Steel / Steel Alloys; Nylon; POM; Acrylic;
Operacionet e mesme Anodizing, Black Oxide, Electroplating, Heat Trajtimin;
Brushing; Grinding / Polishing;

Painting / Powder Coating;
Shërbime të tjera CAD/CAM Support; Design Assistance;
Just-in-Time Delivery; Prototype Services; Low Volume

Production; High Volume Production; Reverse Engineering;
Assembly Services;
Gjatësi madhësia porosi
diametër madhësia porosi
Vizatim Software: Puna e ngurta, Pro / E, AutoCAD CAM
Inspektim Produktet janë RoHS përputhje;
Test Equipment: CMM; 2.5D projector;
Micrometer; Height gauge;

The dimensions of first parts, middle parts
and final parts must be recorded.

Aplikacion

PSE ZGJIDHNI SHBA?
• Ndihma Projektimi dhe mbështetjen e plotë inxhinieri
• anodize dhe të përfundojë veshja e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave të përshtatur
• mjetet e makinës avancuar, CAD / CAM software programimi
• aftësitë e përpunimit Prototype
• Standardet e kontrollit të rreptë të cilësisë me një departament shumë të kualifikuar inspektimit
• Vazhdimisht përmirësimin dhe avancimin pajisjet tona të mbetet konkurruese
• Kapaciteti i gjerë - Ne mund të kandidojë orë 24, ditë 6 në javë
• Our main goal is TOTAL CUSTOMER SATISFACTION while making your job easy!

TIPS blerës
"
Para kuotimit, ju lutemi të na ndihmojë të dimë, si më poshtë:
1.Size vizatim (në qoftë se ju nuk keni vizatim, ju lutem na tregoni madhësinë tuaj produkte të hollësishme dhe të na dërgoni foton tuaj.)
2.Material (alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj)
3.Quantity (Në qoftë se sasia e juaj të arrijë moq tonë çmimi do të jetë më mirë)
trajtim 4.Surface (Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating etj),
5.Hardness
6.Packing Term

"

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!