86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi CNC mulliri

Fillimi » Produkte » Shërbimi CNC mulliri

 • Anodizuar në Pjesë alumini mulliri me ngjyra të kuqe CNC
 • Shitet Pjesë alumini mulliri me ngjyra të kuqe CNC
 • Shitet Pjesë alumini mulliri me ngjyra të kuqe CNC
 • Anodizuar në Pjesë alumini mulliri me ngjyra të kuqe CNC
 • Anodizuar në Pjesë alumini mulliri me ngjyra të kuqe CNC
 • Anodizuar në Pjesë alumini mulliri me ngjyra të kuqe CNC

Anodizuar në Pjesë alumini mulliri me ngjyra të kuqe CNC

 • Gradë:
 • Anodizim; Oksid i zi; Plastifikimi; Trajtimi i nxehtësisë;
  Larja e furçave; Bluarje / Lustrim; 

  Pikturë / Veshje pluhuri;

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Emri i produktit Anodizuar në Pjesë alumini mulliri me ngjyra të kuqe CNC
Pajisjet e përpunimit makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, 
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje.
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
përpunim kthim, mulliri, shpim, tela EDM, saldim,
hedhje, falsifikim, montim, etj.
Madhësia dhe forma Në dispozicion për të personalizuar. 
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilanc para dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
Ambalazh Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard. Si kërkesë tuaj
Port  Shenzhen
Përdorim Aplikoni në pajisjet elektrike, produktet elektronike,
pajisje mjekësore, burime të reja të energjisë, automobila,
motor, biçikletë, lodra elektronike, ndriçim dekorativ
transport  Express ndërkombëtar nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Trego Produktet

Anodizuar në Pjesë alumini mulliri me ngjyra të kuqe CNC

      

Infomacion paketimi

<

AFTABSIA JON
Prodhim 
Aftësitë
Makineritë: Qendrat e përpunimit me 3 boshte; Qendrat e kthimit CNC;
Makina për stampim; Makina përgjimi; 

Makina prerëse; Makina lustruese; makineritë e sandblastimit;
Materiale Alumini; Tunxh; Bronzi; Bakër; Çelik inox;
Lidhjet e çelikut / çelikut; Najloni; POM; Akrilik; 
Operacionet dytësore Anodizim; Oksid i zi; Plastifikimi; Trajtimi i nxehtësisë;
Larja e furçave; Bluarje / Lustrim; 

Pikturë / Veshje pluhuri;
Shërbime shtesë Mbështetje CAD / CAM; Ndihma e Dizajnit;
Dorëzimi në kohë; Shërbime Prototipi; Vëllimi i ulët 

Prodhim; Prodhimi i vëllimit të lartë; Inxhinieri e kundërt; 
Shërbimet e Asamblesë;
Gjatësi madhësia e personalizuar
diametër madhësia e personalizuar
Programe vizatimi: Punë solide, Pro / E, AutoCAD CAM
Inspektim Produktet janë në përputhje me RoHS;
Pajisjet e provës: CMM; Projektor 2.5D;
Mikrometër; Matës i lartësisë;

Dimensionet e pjesëve të para, pjesëve të mesme
dhe pjesët përfundimtare duhet të regjistrohen.

Aplikacion

PSE ZGJIDHNI SHBA?   
• Asistencë për dizajnin dhe mbështetje të plotë inxhinierike
• Anodizoni dhe përfundoni veshjen e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave të personalizuara
• Vegla makinerie të përparuara, softuer programimi CAD / CAM
• Aftësitë e përpunimit prototip
• Standarde të rrepta të kontrollit të cilësisë me një departament inspektimi shumë të kualifikuar
• Azhurnimi dhe avancimi i vazhdueshëm i pajisjeve tona për të mbetur konkurrues
• Kapacitet i gjerë - Mund të vrapojmë 24 orë, 6 ditë në javë
• Qëllimi ynë kryesor është Kënaqësia totale e klientit ndërsa e bën punën tuaj më të lehtë!

 

KIPSSHILLA T B Blerësit    
"
Para Vlerësimit, ju lutemi na ndihmoni të dimë, si më poshtë:
1. Vizatimi i madhësisë (nëse nuk keni vizatim, ju lutemi na tregoni madhësinë e detajit të produkteve tuaja dhe na dërgoni foton tuaj.)
2. Materiali (alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.)
3. Sasia (Nëse sasia juaj arrin MOQ-në tonë çmimi do të jetë më i mirë)
4. Trajtimi sipërfaqësor (Lustrim; Anodizim; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.)
5. Ngurtësia
6. Afati i paketimit

"    

kthim