86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Standoffs / Spacers / Washers

Home » Pjesë ndërrimi » Standoffs / Spacers / Washers

  • Lavatrice për larje kundër aluminit të aluminizuar të aluminit
  • Anodized Finishing Aluminum Beauty Washers Countersunk Washers for sale
  • Anodized Finishing Aluminum Beauty Washers Countersunk Washers for sale
  • Anodized Finishing Aluminum Beauty Washers Countersunk Washers for sale
  • Lavatrice për larje kundër aluminit të aluminizuar të aluminit
  • Lavatrice për larje kundër aluminit të aluminizuar të aluminit
  • Lavatrice për larje kundër aluminit të aluminizuar të aluminit
  • Lavatrice për larje kundër aluminit të aluminizuar të aluminit

Lavatrice për larje kundër aluminit të aluminizuar të aluminit

  • Gradë:
  • kjo rondele ka pesë stil dhe ngjyra, është sipas kërkesës së klientit të përshtatur.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

aluminum countersunk washers

material

Stainless Steel, Alumini, tunxh, bronz, çeliku karboni dhe etj.

Materiali për mbrojtjen e mjedisit.

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.05mm

Trajtim sipërfaqësor

* Lustrim * Anodizues * Goditje e rërës * Vizatim i telit * Spërkatje

Moq

1 copë

Mostrat

Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

Certifikatë

ISO9001: Vidha e Veglave të 2008

Kushtet e pagesës

Transferimi i Bankës; Western Union; Paypal; Paguesi etj.

Kohë për dorëzim

Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar

Shipping Port

Shenzhen

Produkte Trego

Lavatrice për larje kundër aluminit të aluminizuar të aluminit

Paketimi Detaje

Package of aluminum countersunk washers

Kuti 1.Blister + Kartoni

Paketa e Kualifikuar në dispozicion


kthim