86 13546906866 [email mbrojtur]arts.com
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë metalike

Ballina » Produkte » Pjesë metalike

  • Mbajtës kompakt i çelësit të aluminit Organizator i zgjuar i çelësit të zi
  • Shitet Organizer Smart Key Key Alumnium Key Compact Mbajtës i Zezë
  • Shitet Organizer Smart Key Key Alumnium Key Compact Mbajtës i Zezë
  • Shitet Organizer Smart Key Key Alumnium Key Compact Mbajtës i Zezë
  • Mbajtës kompakt i çelësit të aluminit Organizator i zgjuar i çelësit të zi
  • Mbajtës kompakt i çelësit të aluminit Organizator i zgjuar i çelësit të zi
  • Mbajtës kompakt i çelësit të aluminit Organizator i zgjuar i çelësit të zi
  • Mbajtës kompakt i çelësit të aluminit Organizator i zgjuar i çelësit të zi

Mbajtës kompakt i çelësit të aluminit Organizator i zgjuar i çelësit të zi

  • Gradë:
  • argjendi, e zezë, e kuqe, vjollcë, blu

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i produktit Mbajtës kompakt i çelësit të aluminit Organizator i zgjuar i çelësit të zi
2 material  Alumini # 7075
3 Ngjyra argjendi, e zezë, e kuqe, vjollcë, blu
4 Masat Gjatësi 88 mm x trashësi 16 mm
5 Pesha neto  20.1g
9 Shërbime OEM & ODM janë në dispozicion

Trego Produktet

Piktura Trego

     

Infomacion paketimi

Pagesa & paketimi & dërgesa

"Pagesa:   T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30% depozitë paraprakisht,
           70% bilanc para dërgesës "        
paketimi: Paketimi i polivesit / flluskave / ose sipas kërkesës tuaj.        
"transporti:   

1. FedEx / DHL / UPS / TNT për mostrat dhe pjesët e sasisë së vogël, derë më derë;

2. Nga Deti për produkte me sasi të mëdha.

3. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave ose metoda të negociueshme të anijeve!

4. Koha e dorëzimit: 10-20 ditë pas konfirmimit të porosisë. "        

kthim