Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Alumnium Key Holder Compact Black Key zgjuar Organizer
  • Alumnium Key Compact Holder Black Key Smart Organizer for sale
  • Alumnium Key Compact Holder Black Key Smart Organizer for sale
  • Alumnium Key Compact Holder Black Key Smart Organizer for sale
  • Alumnium Key Holder Compact Black Key zgjuar Organizer
  • Alumnium Key Holder Compact Black Key zgjuar Organizer
  • Alumnium Key Holder Compact Black Key zgjuar Organizer
  • Alumnium Key Holder Compact Black Key zgjuar Organizer

Alumnium Key Holder Compact Black Key zgjuar Organizer

  • Gradë:
  • argjendi, e zezë, e kuqe, të purpurt, blu

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i Produktit Alumnium Key Holder Compact Black Key zgjuar Organizer
2 material Aluminum #7075
3 Ngjyrë argjendi, e zezë, e kuqe, të purpurt, blu
4 Masat 88mm gjatësi trashësi x 16mm
5 Pesha neto 20.1g
9 shërbim OEM & ODM are avalible

Produkte Trego

Piktura Trego


Paketimi Detaje

Payment & packaging & shippment

"Pagesa: T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht,
70% balance before shipment"
packaging: Polybag/Blister packing/or as your requires.
"shippment:

. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostrat dhe pjesë sasi të vogla, Door-to-Door;

2. Nga Deti për produktet sasi të madhe.

3. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave ose metoda të negociueshme të anijeve!

ditë 4 Koha e dorëzimit :. 10-20 Pas konfirmimit rendit ".

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!