86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesët e ndriçimit

Home » Pjesë ndërrimi » Zgjidhje të industrisë » Pjesët e ndriçimit

  • Alumini Led Drita Pjesë këmbimi Pjesë të lehta të ndriçimit për reflektuesit
  • Aluminum Led Light Spare Part Street Light Spare Parts for spotlights for sale
  • Aluminum Led Light Spare Part Street Light Spare Parts for spotlights for sale
  • Aluminum Led Light Spare Part Street Light Spare Parts for spotlights for sale
  • Alumini Led Drita Pjesë këmbimi Pjesë të lehta të ndriçimit për reflektuesit
  • Alumini Led Drita Pjesë këmbimi Pjesë të lehta të ndriçimit për reflektuesit
  • Alumini Led Drita Pjesë këmbimi Pjesë të lehta të ndriçimit për reflektuesit
  • Alumini Led Drita Pjesë këmbimi Pjesë të lehta të ndriçimit për reflektuesit

Alumini Led Drita Pjesë këmbimi Pjesë të lehta të ndriçimit për reflektuesit

  • Gradë:
  • Madhësia e pjesëve rezervë të dritës së udhëhequr: Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

led light spare parts

material

Stainless Steel, Alumini, tunxh, bronz, çeliku karboni dhe etj.

Materiali për mbrojtjen e mjedisit.

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.005mm

Trajtim sipërfaqësor

passivation

* lustrim

* Anodizing

* Sand prish

* Electroplating (ngjyra, blu, bardhë, zink zi, Ni, Cr, kallaj, bakër, argjendi)

Veshje me oksid të zi

* Nxehtësia-asgjësimin

* Hot-dip galvanizing

* Vaj parandalues ​​ndryshku

Moq

1 copë

Mostrat

Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

Certifikatë

ISO9001: 2015

Kushtet e pagesës

Transferta e Bankës, Western Union, Paypal, Payoneer, Depozita 30% dhe ekuilibri përpara dërgimit.

Kohë për dorëzim

Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar

Shipping Port

Shenzhen

Produkte Trego

Alumini Led Drita Pjesë këmbimi Pjesë të lehta të ndriçimit për reflektuesit

Paketimi Detaje

Paketimi i led light spare parts

1.Paketohet në qese me flluska dhe vendoset një nga një
2.Carton Pesha bruto: 30KGS
Madhësia 3.Carton: 345 * 255 * 150mm
4. Ndërsa kërkesën tuaj


kthim