86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi i përpunimit CNC

Fillimi » Produkte » Shërbimi i përpunimit CNC

  • Pjesë të përpunimit me precizion të torno CNC të personalizuara
  • Shitet pjesët e përpunimit me precizion të torno me porosi alumini
  • Shitet pjesët e përpunimit me precizion të torno me porosi alumini
  • Shitet pjesët e përpunimit me precizion të torno me porosi alumini
  • Pjesë të përpunimit me precizion të torno CNC të personalizuara
  • Pjesë të përpunimit me precizion të torno CNC të personalizuara
  • Pjesë të përpunimit me precizion të torno CNC të personalizuara
  • Pjesë të përpunimit me precizion të torno CNC të personalizuara

Pjesë të përpunimit me precizion të torno CNC të personalizuara

  • Gradë:
  • brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Emri i produktit Pjesë të përpunimit me precizion të torno CNC të personalizuara
Pajisjet e përpunimit makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, 
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje.
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
përpunim kthim, mulliri, shpim, tela EDM, saldim,
hedhje, falsifikim, montim, etj.
Përmasat OEM madhësi të ndryshme të formës në përputhje me kërkesat e klientit
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilanc para dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
Ambalazh Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard. Si kërkesë tuaj
Port  Shenzhen
Përdorim Aplikoni në pajisjet elektrike, produktet elektronike, pajisjet mjekësore,
burime të reja të energjisë, automobila,
motor, biçikletë, lodra elektronike, ndriçim dekorativ
transport  Express ndërkombëtar nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
Shërbime Ne do të ndjekim çdo klient dhe do të zgjidhim
të gjitha problemet tuaja të kënaqura pas shitjes

Trego Produktet

Pjesë të përpunimit me precizion të torno CNC të personalizuara

      

Infomacion paketimi

PAJISJET E INSPEKTIMIT    
Departamenti ynë QC do të inspektojë produktet në prodhim dhe pas prodhimit.
 
Ne ju premtojmë si më poshtë:
1. Kontrolloni lëndën e parë para prodhimit.
2. Bëni inspektim të rastësishëm gjatë prodhimit.
3. Bëni inspektim 100% para dërgesës.

PAKETIMI & DORIVZIMI    
"1. Qese plastike e brendshme; Kuti kartoni e jashtme - standarde.
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, pastaj 16 kuti kartoni në një paletë
3. Pesha bruto e kartonit: 20-30KGS
4. Madhësia e kartonit: 345 * 255 * 150mm
5. Si kërkesë e juaja
 "    


Aplikacion

Si mund të marr një vlerësim nga kompania juaj?    

Na kontaktoni. Në mënyrë që t'ju citojmë sa më shpejt që të jetë e mundur, ne kemi nevojë për informacionin e mëposhtëm:
1). Vizatime të hollësishme (CAD / PDF / DWG / IGES / HAPI)
2). Materiali
3) .Quantity
trajtim 4) .Surface
5). Çdo paketim i veçantë ose kërkesë tjetër


kthim