Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Alumini Machining CNC Pjesë Made në Kinë
  • Alumini Machining CNC Pjesë Made në Kinë për shitje
  • Alumini Machining CNC Pjesë Made në Kinë për shitje
  • Alumini Machining CNC Pjesë Made në Kinë
  • Alumini Machining CNC Pjesë Made në Kinë
  • Alumini Machining CNC Pjesë Made në Kinë

Alumini Machining CNC Pjesë Made në Kinë

  • Gradë:
  • Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Alumini Machining CNC Pjesë Made në Kinë
pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
përpunim kthyer, mulliri, shpimit, tela EDM, saldim,
hedh, falsifikim, montimi, etj
Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom,
Argjendi plating etc.It mund të jetë miqësore me mjedisin
Size & Shape Në dispozicion për të përshtatur.
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T
70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.
Port Shenzhen
gamë të prodhimit pjesë auto, pjesë metalike industriale, makine montim dhe hardware pjesë
Përdorim Aplikoni për pajisje elektrike, produkte elektronike,
pajisje mjekësore, burimet e energjisë të re, automobil,
motor, biçikletë, lodra electronice, ndriçimit dekorativ
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Produkte trego

Alumini Machining CNC Pjesë Made në Kinë

Vizita Customer

Pse të zgjidhni na

Rast studimi

CNC kthese pjesë për sektorët e tregut

Gjatë viteve të fundit 10, ne kishim mbajtur marrjen e re dhe të lartë saktësi CNC makina torno për të përmirësuar aftësinë tonë të prodhimit. Shumica e klientëve tanë të cilët janë në krye të ndryshme duke siguruar saktësi të lartë, pjesë këmbimi të cilësisë për industritë e tyre në drejtim të rrymës. Ata zgjedhin APPORO si mirë CNC prodhuesit e tyre të shërbimit të përpunimit dhe të përsëritur të bashkëpunojnë me ne për shumë vitet e fundit.Aftësitë tona të kthyer CNC
Lidhur me kapacitet prodhimi prej CNC torno machined pjesë të cilat janë fjalë për fjalë me linear pamjen. Kur machining CNC, shufra materiale të papërpunuara (bërë zakonisht prej metali apo plastike) është e rradhës me RPM të lartë. Një mjet prerja përshkohet përgjatë X, Y apo aksi Z e levizjes për prodhimin e dimensione të sakta. CNC bosht kthese është një prej pjesëve të këmbimit më parë, të përdorura në sektorë të ndryshëm të tregut, të tilla si printer multi-funksion, skaner, ngarje bosht për transmetimin çift rrotullues, etj, aliazh çeliku me rastin e thekur ose carburizing për më mirë të veshur rezistenca mund të plotësojnë kërkesën e qëllimit të transmetimit të lartë çift rrotullues.

Lëndë e parë për kthimin CNC
Linjat tona të prodhimit janë gjithashtu të mirë përjetojnë me CNC kthese prodhimit vidë. Customized slotted kokë set vidhos me fund të sheshtë për metër elektronike të ardhurave, gjobë apo me qëllim të rregullimit të trashë. Material shkonin nga bronzi C3604, bakri C11000, çelik 303 304 316L, aliazh alumini 2011 6061 T6. Ne jemi gjithashtu përvojë edhe me machining përshtatur vidë CNC machined bërë nga aliazh titani për të përmbushur rezistencë të lartë korrozioni, të lartë të forca-të-dendësi kërkesat ratio.

Pjesë rrotulluese CNC Pjesë Titanium
Ne jemi krenarë për aftësinë tonë të lartë të sakta dhe të besueshme përpunimit në CNC kthese pjesë titan. Prerje parametrat dhe prerja fluide kanë rëndësi për të përfunduar procedurat e prodhimit me cilësi të lartë në machining pjesë bërë nga aliazh titani. Klientët tanë janë nga hapësirës ajrore, instrument mjekësor, pajisje biomjekësore, bioteknologjia dhe bioengineering apo edhe kiminë analitike industri. Ne mund të parashikojnë se kërkesa e tregut e titan kthyer pjesëve është rritur në mënyrë të qëndrueshme. Kjo është për shkak se vetëm aliazh titani mund të plotësojnë kërkesat e tyre, disa janë jashtëzakonisht kritike. Në ditët e sotme, aliazh titani pjesë kthyer janë përdorur gjerësisht në të gjithë bota në shumë nga mjediset më të ashpër, të tilla si ushtarake, hapësirës ajrore, industritë e naftës, ose sipër dhe subsea, tunneling, minierave, ndërtimit dhe industrisë bujqësore, ku ata janë subjekt i abuzimit fizik si dhe ekspozimit ndaj pluhurit, ujë i kripur etj

Së fundi, në APPORO, ne përdorim të fuqishme makina 4-aks CNC torno për prodhimin e pjesëve të CNC machined. Jeni të mirëpritur të vizitoni faqen tonë zyrtare për më shumë mirëkuptim në lidhje me aftësinë tonë të prodhimit CNC dhe të na dërgoni kërkesën për shqyrtim të lirë e projektit.


Paketimi Detaje

Q1: Si të merrni një citat të saktë?
Vizatime, fotografi ose mostra të produkteve.
madhësive të detajuara të produkteve.
Materiale të produkteve.
trajtim sipërfaqësor të produkteve.
Sasia e zakonshme blerëse.

Q2: Çfarë është përparësia e pjesët tuaja për produktet e industrisë?
A2: Avantazhi ynë është çmimet konkurruese, ofrimit të shpejtë dhe me cilësi të lartë Punonjësit tanë janë përgjegjës të orientuar, miqësore të orientuar, dhe klient të orientuara pjesët industriale produktet tona janë paraqitur nga toleranca rreptë, fund të qetë dhe të performancës gjatë jetës ...

Q3: Cilat janë pajisjet tona machining?
A3: Pajisjet tona machining përfshijnë makinat CNC mulliri, CNC kthese makina, vulosje
makina, makina hobbing, makina automatike torno, përgjimi makina, makina bluarje,
vidhos makina, makinat e prerjes dhe kështu me radhë.

Q4: Çfarë mënyra përdorimin tonë të anijeve?
A4 :. Në përgjithësi, ne do të përdorim UPS ose DHL për të transportuar produktet Klientët tanë mund të marrin produktet brenda 3 days.If klientët tanë nuk kanë nevojë për ato urgjentisht, ne do të përdorim FedEx dhe TNT.If produktet janë të peshës së rëndë dhe vëllimi i madh, ne do të anijes ato nga deti. Në këtë mënyrë mund të ruaj klientëve tanë një shumë të holla.

Q5: Ku është shpërndarja kryesore tonë Customer?
A5: US, Australi, Kanada, frëngjisht, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.

Q6: Çfarë Materialet mund të trajtojë?
A6: Tunxh, bronz, bakër, çelik inox, çeliku, alumini, titan dhe plastike.


kthim