Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Aluminum CNC machined 3d printer partss Pjesë rrotulluese CNC pjesë
  • Aluminum CNC machined 3d printer partss Pjesë rrotulluese CNC pjesë për shitje
  • Aluminum CNC machined 3d printer partss Pjesë rrotulluese CNC pjesë për shitje
  • Aluminum CNC machined 3d printer partss Pjesë rrotulluese CNC pjesë
  • Aluminum CNC machined 3d printer partss Pjesë rrotulluese CNC pjesë
  • Aluminum CNC machined 3d printer partss Pjesë rrotulluese CNC pjesë

Aluminum CNC machined 3d printer partss Pjesë rrotulluese CNC pjesë

  • Gradë:
  • Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Përshkrimi i produktit prej alumini CNC machined 3d printer partss Pjesë rrotulluese CNC pjesë

1 Emri i Produktit Aluminum CNC machined 3d printer partss Pjesë rrotulluese CNC pjesë
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
4 Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
5 Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
6 Trajtimi i ngrohjes Point forcim, shuarje forcim
7 Kushtet e pagesës L / C, Paypal, Western Bashkimi ose 30% pre T / T 70%
Bilanci para se të dërgesës
8 Paketim PE- çanta / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. Customize
kuti kartoni ose lëndë druri varet përshtatur

Produkte Trego

fotografitë e produktit e aluminit CNC machined 3d printer partss Pjesë rrotulluese CNC pjesë

Paketimi Detaje

Procesi i inspektimit i alumini CNC machined 3d printer partss Pjesë rrotulluese CNC pjesë

Departamenti QC ynë do të inspektojë produkte në prodhimin dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë:
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.
3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës.

Aftësitë tona:
1, Çdo Mail ose mesazh do të jetë përgjigjur brenda 4 Hours
2, 3D Files dhe CAD Files janë në dispozicion.
3, Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes
4, MOQ Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
5, shpërndarja Customer: US, Australi, Kanada, frëngjisht, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.
6, OEM standardet e ndryshme të zgjedhjes suaj

Aplikacion

blerja Guides

1.You të interesuar në produktet tona, atëherë ju na dërgoni vizatim ose mostra për vlerësimin tonë.
2.We të bëjë një vlerësim në vizatim e projektit tuaj dhe të ju dërgoj çmimeve.
3.We ju ofrojmë një dizajn të mostrës.
4.you janë të kënaqur me dizajnin tonë.
5.we bëjnë mostër dhe e dërgoi atë për ju.
6.You zhvillohet një mënyrë për ne dhe të na paguajnë 30% ose 50 depozitë%.
7.We të fillojë për të bërë të produkteve.
8.When produktet është bërë, ne kemi ofruar atë në portin Shenzhen.
9.We t'ju japë një të mirë pas shitjes shërbimi.

kthim