Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email protected]
flamur

për

Jiesheng Hardware gjendet në qytetin e QiaotouTown Dongguan Guangdong Province, tani ne ka të gjitha llojet e Makinat e importuara, kompjuter CNC torno , qendra të përpunimit kompjuter, precision torno automatike, vidhos makina. testimin e pajisjeve, duke përfshirë projektues, makina kripë llak, makina rrotullim, makine ngurtësinëNe jemi profesionistë të sigurojë të gjitha llojet e pjesë jo-standarde metalike, precision CNC kthyer pjesë, pjesë automatike torno, precision jo-standarde vida, arra, thumba, washers, vulosje pjesë dhe produkteve të tjera hardware. Materialet përfshijnë çelik inox, çeliku të karbonit, bakri, bronzi, hekuri, alumini dhe lloje të ndryshme të çelikut. Produktet janë përdorur gjerësisht në elektronikë, hardware, ndriçimi, lodra, i ndërgjegjshëm sanitare, mobilje, mjekësore, pajisje sportive dhe industritë e tjera Ne kaluar certifikimin ISO9001 :. 2000 sistemit të cilësisë, Ne mund të sigurojë hartimin lirë të produktit, zhvillimin, përmirësimin e procesit dhe produkte të tjera teknike problems.Our janë shitur mirë edhe në familje dhe jashtë vendit.

Kompania jonë vazhdimisht prezanton teknologjinë e brendshme dhe të jashtme të avancuar dhe pajisjet, ka një hulumtim dhe teknike të zhvillimit ekip me përvojë të projektimit, zgjedh materiale të mira dhe trajtimit të sipërfaqes, kështu që ne në mënyrë efektive mund të garantojë sipërfaqes së produktit shtresë mbrojtëse dhe rezistenca korrozioni, ngurtësinë sipërfaqe, forca torsional, etj . Ne ​​në mënyrë rigoroze të zbatojë standardet e cilësisë të ndryshme (GB, DIN, JIS, BSW, AISI dhe ISO), në mënyrë që të përmbushë kërkesat e konsumatorëve. Ne i përmbahet "prestigj përpiqet për mbijetesën, cilësisë përpiqet për zhvillimin" ide. bazuar në parimin e bashkëpunimit, ndihmës së ndërsjellë dhe simbiotike, shërbim, ne po shohim përpara për të bashkëpunuar me ju për të krijuar një të ardhme të mirë.

kthim