Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
hongxin@jiesheng100.com
flamur
  • Dyqan Online çelik inox vidhos magji
  • online shop stainless steel hex screw for sale
  • online shop stainless steel hex screw for sale
  • Dyqan Online çelik inox vidhos magji
  • Dyqan Online çelik inox vidhos magji
  • Dyqan Online çelik inox vidhos magji

Dyqan Online çelik inox vidhos magji

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

  

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Product Information

Emri i Produktit Alibaba online shop stainless steel hex screw
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
aftersales Shërbimi Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes

Produkte trego

produkteve të përfundojë

   

Vizita Customer

 

 

Pse të zgjidhni na

 Video Product

 

inspection report

HK Jiesheng Hardware Industry International Limited
FIRST ARTICLE INSPECTION REPORT
Inspection NO. Date :Nov17,2016
Klient Guan Ming Singapore Pte Ltd Emri i Produktit stainless steel hex screw
Production NO. ZMS0337 material SUS 304 Ngarkesë
sasi
100pcs Provë
sasi
8pcs
Test standard:MIL-STD-105EII AQL:0.65 ACC: REJ: Test results: √ Pass / NG
Drawing: Inspection machine representation

A Vernier
caliper
Tension meter
B Micrometer Plug gauge
C prozhektor slot kartë
Fortësi
kontrollor
L Sipërfaqe
roughness gauge
Torsion meter Thread plug
matës
Ring gauge Triangular
micrometer
Depth gauge Lartësimatës
Vizual P Mikroskop
NO Inspektim
standard
Matja
makine
1 2 3 4 5 6 7 8 Gjyqtar
1 10±0.2 A 9.930 9.940 9.900 9.960 9.920 9.960 9.950 9.950 OK
2 4.7 ±0.2 A 4.700 4.710 4.720 4.690 4.700 4.710 4.680 4.720 OK
3 Ø5 ±0.025 B 4.990 5.000 4.980 4.978 5.000 4.980 4.990 5.050 OK
4 15 + 0.2 A 15.040 15.050 15.100 15.010 15.070 15.050 15.050 15.060 OK
5 10 ±0.2 A 9.960 10.060 10.090 9.980 9.910 9.930 9.840 9.890 OK
6 25 ±0.2 A 24.840 24.930 24.880 24.910 24.920 24.970 24.980 24.950 OK
7 M5x0.8 F OK OK OK OK OK OK OK OK OK
8 Sipërfaqe Free of any grease OK OK OK OK OK OK OK OK OK
9


Satin spray test: (48 )H ( )%

Kontrollor David Wu
√ Pass NG

Executive director Bill Zhang
Remarks:
Form No.:JS-FORM-QA-06/A0

Paketimi Detaje

PAKETIMI & DELIVERY

. 1 Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
3 kartoni pesha e :. 20-30KGS
Madhësia 4 Carton :. 345 * 255 * 150mm
5. Ndërsa kërkesën tuaj
6. Brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.

TIPS blerës

Para kuotimit, ju lutemi të na ndihmojë të dimë, si më poshtë:
"1.Size drawing( if you have no drawing, please tell us your products detail size and send us your picture.)"
2.Material (alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj)
3.Quantity (Në qoftë se sasia e juaj të arrijë moq tonë çmimi do të jetë më mirë)
trajtim 4.Surface (Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating etj),
5.Hardness
6.Packing Term


 

kthim