Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
hongxin@jiesheng100.com
flamur
  • New vida prodhojnë dhe fasteners
  • New produce screws and fasteners for sale
  • New produce screws and fasteners for sale
  • New vida prodhojnë dhe fasteners
  • New vida prodhojnë dhe fasteners
  • New vida prodhojnë dhe fasteners

New vida prodhojnë dhe fasteners

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

  

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i Produktit New vida prodhojnë dhe fasteners
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Tolerancë ± 0.001mm
4 Certifikim ISO9001,SGS,ROSH,ISO14001
5 Mostër Në dispozicion
6 Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
7 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
8 Paketim PE- bags / foam wrapping / carton box. customize carton box or wooden cases depends on customized

Production information

9 Production range auto parts, industrial metal parts, machine fitting and hardware parts
10 Makineri të prodhimit

Citizen composite lathes / Taiwan Centerless grinding machines / Taiwan Yu Qing Plane grinding

machines / Toyoda CNC grinding machine /Miyano milling machines / Brother CNC machines /

Sunnen honing machines / wire cutting and thread rolling machines etc.

11 Machining equipment nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

Produkte trego

New produce screws and fasteners 's picture, only for reference

   

Paketimi Detaje

Shipping Details

. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;
2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave
. 3 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.   

kthim
00000000