Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
hongxin@jiesheng100.com
flamur
  • Mass production brass cnc parts
  • Mass production brass cnc parts for sale
  • Mass production brass cnc parts for sale
  • Mass production brass cnc parts
  • Mass production brass cnc parts
  • Mass production brass cnc parts

Mass production brass cnc parts

  • Gradë:
  • Painting, polishing, silk printing, anodizing,electroplating,etc

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

  

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

PRODUCT SPECIFICATION

Emri i artikullit Mass production brass cnc parts
Markë Yuanming Model Trade Co.,Ltd
Product Feature CNC brass machining parts
CNC max size No max size but bigger
3D printer max size 580mm x 580mm x 360mm
Tolerancë +/- 0.05mm
Material Available

Plastic:ABS,PMMA,PC,PP,POM,PA,Silicon,Rubber Metal: aluminum,

copper,brass,stainless steel,sheet metal

Available rapid prototyping Prototype design processes Prototype design
CNC precision machining
SLA/SLS 3D printer prototyping
Silicone Rubber Mold and Vacuum Casting
RIM(Reaction Injection Molding)
Sheet metal fabrication
Mould manufacturing
Surface finishing Painting, polishing, silk printing, anodizing,electroplating,etc
Kohë për dorëzim 3-15 days usually,and can be discussed upon the quantity
Paketim Carton box,wooden case or as specified

PRODUCTION CAPABILITIES

udhëzues Gringding
Broaching
CNC multi axis
Production turning
CNC Production turning


Kthese Prototyping
Automic
CNC lathe turning
Prototyping
CNC prototyping


Milling Shpim
CNC Milling
Production milling
Thread milling work
Production gear manufacturing

Produkte trego

MASS PRODUCTION BRASS CNC PARTS PICTURES

   

Paketimi Detaje

WHY CHOOSE UE?

• Ndihma Projektimi dhe mbështetjen e plotë inxhinieri.
• anodize dhe të përfundojë veshja e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave përshtatur.
• mjetet e makinës avancuar, CAD / CAM programimit software.
• aftësitë e përpunimit Prototype.
• Standardet e kontrollit të rreptë të cilësisë me një departament shumë të kualifikuar inspektimit.
• Vazhdimisht përmirësimin dhe avancimin pajisjet tona të mbeten konkurruese.
• Kapaciteti i gjerë - Ne mund të kandidojë orë 24, ditë 6 në javë.
• Qëllimi ynë kryesor është kënaqësi totale të konsumatorëve duke bërë punën tuaj të lehtë!

WAITTING YOU  

Hellow,this is JeSun,we specialize in custom service of CNC machine parts and other hardware for you.
Please contact us as follows:

TEL:86-0769-83315100 FAX:86-0769-27205310 Email:hongxin@jiesheng100.com

   
    
    
    

kthim
00000000