Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
hongxin@jiesheng100.com
flamur
  • Prodhimin e vida metrikë gishtit
  • Manufacturing metric thumb screws for sale
  • Manufacturing metric thumb screws for sale
  • Prodhimin e vida metrikë gishtit
  • Prodhimin e vida metrikë gishtit
  • Prodhimin e vida metrikë gishtit

Prodhimin e vida metrikë gishtit

  • Gradë:
  • Various shape size according to client’s requirement

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

  

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Product Information

Emri i Produktit Prodhimin e vida metrikë gishtit
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs Various shape size according to client’s requirement
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Aftersales Service We will follow up every customer and solve all your problems satisfied after sale

Produkte trego

produkteve të përfundojë

   

Paketimi Detaje

PAKETIMI & DELIVERY

. 1 Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
3 kartoni pesha e :. 20-30KGS
Madhësia 4 Carton :. 345 * 255 * 150mm
5. Ndërsa kërkesën tuaj
6. Brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.

BUYER TIPS

Para kuotimit, ju lutemi të na ndihmojë të dimë, si më poshtë:
"1.Size drawing( if you have no drawing, please tell us your products detail size and send us your picture.)"
2.Material (Aluminum, copper, brass, stainless steel, steel, iron, alloy, zinc etc.)
3.Quantity (If your quantity reach our MOQ the price will be better)
4.Surface treatment (Polishing; Anodize; Nickel, Zinc, Tin, chrome ,Silver plating etc.)
5.Hardness
6.Packing Term

 

kthim
00000000