Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
hongxin@jiesheng100.com
flamur
  • High Precition pjesë machining CNC bronzi
  • High precition cnc machining brass parts for sale
  • High precition cnc machining brass parts for sale
  • High Precition pjesë machining CNC bronzi
  • High Precition pjesë machining CNC bronzi
  • High Precition pjesë machining CNC bronzi

High Precition pjesë machining CNC bronzi

  • Gradë:
  • Departamenti QC ynë do të inspektojë produkte në prodhimin dhe pas prodhimit.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

  

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

 

Product description of high precition cnc machining brass parts
1 Emri i Produktit high precition cnc machining brass parts
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
4 Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
5 Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
6 Trajtimi i ngrohjes Point forcim, shuarje forcim
7 Kushtet e pagesës L / C, Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
8 Paketim

PE- bags / foam wrapping / carton box. customize carton box or wooden

cases depends on customized

Produkte trego

Product pictures of high precition cnc machining brass parts

 

Aplikim

Inspection process of high precition cnc machining brass parts

Departamenti QC ynë do të inspektojë produkte në prodhimin dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë:
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.
3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës.

Aftësitë tona:

1, Çdo Mail ose mesazh do të jetë përgjigjur brenda 4 Hours
2, 3D Files dhe CAD Files janë në dispozicion.
3, Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes
4, MOQ Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
5, shpërndarja Customer: US, Australi, Kanada, frëngjisht, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.
6, OEM standardet e ndryshme të zgjedhjes suaj

kthim
00000000