Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
sales001@cncpartsfactory.com
flamur
  • High tunxh Precision CNC Parts / Pjesë rrotulluese CNC machined pjesë
  • High Precision CNC Brass Parts/CNC Turning Machined Parts for sale
  • High Precision CNC Brass Parts/CNC Turning Machined Parts for sale
  • High tunxh Precision CNC Parts / Pjesë rrotulluese CNC machined pjesë
  • High tunxh Precision CNC Parts / Pjesë rrotulluese CNC machined pjesë
  • High tunxh Precision CNC Parts / Pjesë rrotulluese CNC machined pjesë

High tunxh Precision CNC Parts / Pjesë rrotulluese CNC machined pjesë

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

  

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Nr ARTIKULL TË DHËNAT
1 Emri i Produktit High tunxh Precision CNC Parts / Pjesë rrotulluese CNC machined pjesë
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Telorance ± 0.001mm
4 Certifikim ISO9001, SGS, ROSH, ISO14001
5 Mostër Në dispozicion
6 Size&Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
7 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
8 Paketim çanta PE- / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. Customize kuti kartoni apo druri raste varet nga përshtatur

GUIDA Blerje

1.You të interesuar në produktet tona, atëherë ju na dërgoni vizatim ose mostra për vlerësimin tonë.
2.We të bëjë një vlerësim në vizatim e projektit tuaj dhe të ju dërgoj çmimeve.
                                                        
3.We ju ofrojmë një dizajn të mostrës.
                                                        
4.You are satisfied with our design.
                                                        
5.We make sample and sent it to you.
                                                        
6.You zhvillohet një mënyrë për ne dhe të na paguajnë 30% ose 50 depozitë%.
                                                        
7.We të fillojë për të bërë të produkteve.
                                                        
8.When produktet është bërë, ne kemi ofruar atë në portin Shenzhen.
                                                        
9.We t'ju japë një të mirë pas shitjes shërbimi.                                                      
                                                        
                                                        
                                                        

Produkte trego

HIGH PRECISION CNC BRASS PARTS/CNC TURNING MACHINE PARTS SHOW

   

Paketimi Detaje

PSE ZGJIDHNI SHBA?

1. Urdhërat e vogla, urdhërat e mëdha të gjithë janë të pranuar!
2. Rendi Mixed / ngjyra janë të pranuar!
3. Anijeve Fast!
4. Drop anijeve pranuar!
5. Shipping all over the world by DHL, UPS, FedEx etc, FOB HK or Shenzhen!
6. Payment via Paypal, Western Union, or 30% pre T/T 70% balance before shipment!

 

1. Professional manufacturer for CNC Machining Parts, Automatic Lathe Parts, Milling&Drilling Machine Parts etc.
2. Over 8 years experience.
3. Surface treatment: smooth and beauty.
4. 100% inspection on critical dimensions with high accuracy ±0.001-0.005mm.
5. Factory direct price and deliver on time.
6. Sample available.
7. Sasi të vogla të pranueshme.
8. OEM realizueshëm.          
                                                        

                        

kthim