Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
hongxin@jiesheng100.com
flamur
 • Gjashtëkëndësh scoket pa kokë vidë vidë set
 • Hexagon scoket headless screw set screw for sale
 • Hexagon scoket headless screw set screw for sale
 • Hexagon scoket headless screw set screw for sale
 • Gjashtëkëndësh scoket pa kokë vidë vidë set
 • Gjashtëkëndësh scoket pa kokë vidë vidë set
 • Gjashtëkëndësh scoket pa kokë vidë vidë set
 • Gjashtëkëndësh scoket pa kokë vidë vidë set

Gjashtëkëndësh scoket pa kokë vidë vidë set

 • Gradë:
 • nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
  mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

  

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

ARTIKULL TË DHËNAT
Emri i Produktit Gjashtëkëndësh scoket pa kokë vidë vidë set
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
Kartoni peshë të tepërt: 20-30KGS
Madhësia Carton: 345 * 255 * 150mm
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
shërbim

Warm and quick response service provided by the professional Export Sales Team with many years' experience

in handling exports to the US, Europe, Japan and other countries and regions.

DETAJË SHIPPING

. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;
2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave
. 3 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.

Produkte trego

BRASS CNC SPARE PARTS

          


Vizita Customer

 

 

Pse të zgjidhni na

 Video Product

 

 

Raporti i inspektimit

HK Jiesheng Hardware Industry International Limited
RAPORT INSPEKTIMI Neni PARË
Inspektimi NO. Data: Nov17,2016
Klient Guan Ming Singapore Pte Ltd Emri i Produktit Gjashtëkëndësh scoket pa kokë vidë vidë set
Prodhimit NO. ZMS0337 material SUS 304 Ngarkesë
sasi
100pcs Provë
sasi
8pcs
standarde Test: MIL-STD-105EII AQL: 0.65 ACC: Rej: Rezultatet e testit: √ Pass / NG
vizatim: Përfaqësimi makinë inspektimit

A Vernier
caliper
meter tension
B mikrometër plug matës
C prozhektor slot kartë
Fortësi
kontrollor
L Sipërfaqe
vrazhdësi matës
meter rrotullim thread plug
matës
unazë matës trekëndësh
mikrometër
thellësi matës Lartësimatës
Vizual P Mikroskop
NO Inspektim
standard
Matja
makine
1 2 3 4 5 6 7 8 Gjyqtar
1 10 ± 0.2 A 9.930 9.940 9.900 9.960 9.920 9.960 9.950 9.950 OK
2 4.7 ± 0.2 A 4.700 4.710 4.720 4.690 4.700 4.710 4.680 4.720 OK
3 Ø5 ± 0.025 B 4.990 5.000 4.980 4.978 5.000 4.980 4.990 5.050 OK
4 15 + 0.2 A 15.040 15.050 15.100 15.010 15.070 15.050 15.050 15.060 OK
5 10 ± 0.2 A 9.960 10.060 10.090 9.980 9.910 9.930 9.840 9.890 OK
6 25 ± 0.2 A 24.840 24.930 24.880 24.910 24.920 24.970 24.980 24.950 OK
7 M5x0.8 F OK OK OK OK OK OK OK OK OK
8 Sipërfaqe Lirë nga çdo yndyrat OK OK OK OK OK OK OK OK OK
9


Saten testi spray: (48) H (%)

Kontrollor David Wu
√ Pass NG

drejtor ekzekutiv Bill Zhang
Vërejtje:
Forma No.:JS-FORM-QA-06/A0

Paketimi Detaje

SHËRBIMI YNE

Newest Product,Best Quality,Best Service
Customizing: Në qoftë se nuk kanë se çfarë ju duhet, ne mund të me porosi sipas kërkesave tuaja
"Inspektimi:
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.
3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës. "
"Pas shërbimit të shitjes:
ne do të ndjekin deri të mallrave për çdo klient dhe për të ndihmuar zgjidhjen e problemit pas shitjes. "
Çdo Mail ose mesazh do të jetë përgjigjur brenda 4 Hours
3D Files dhe CAD Files janë në dispozicion.
MOQ Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Customer distribution:US,Australia,Canada,French,Germany,Japan and all over the world.3D Files and CAD Files Are Available.
MOQ Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Shpërndarja Customer: US, Australi, Kanada, frëngjisht, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.

PRITNI JU

Hi,friend,this is JeSun,specialized in CNC parts & hardware custom service.
Send us your message or question,maybe you will get something beyond your imagination.  

kthim
00000000