Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
sales001@cncpartsfactory.com
flamur
  • fabrika e çmimeve të kursit të parë të përshtatur me porosi si rrufe në qiell extender mashkull dhe femër vidë
  • First rate factory price customized custom bolt extender male and female screw for sale
  • First rate factory price customized custom bolt extender male and female screw for sale
  • fabrika e çmimeve të kursit të parë të përshtatur me porosi si rrufe në qiell extender mashkull dhe femër vidë
  • fabrika e çmimeve të kursit të parë të përshtatur me porosi si rrufe në qiell extender mashkull dhe femër vidë
  • fabrika e çmimeve të kursit të parë të përshtatur me porosi si rrufe në qiell extender mashkull dhe femër vidë

fabrika e çmimeve të kursit të parë të përshtatur me porosi si rrufe në qiell extender mashkull dhe femër vidë

  • Gradë:
  • trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
    Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

  

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

PRODUCT INFORMATIO

Emri i Produktit fabrika e çmimeve të kursit të parë të përshtatur me porosi si rrufe në qiell extender mashkull dhe femër vidë
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
aftersales Shërbimi Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes

Produkte trego

produkteve të përfundojë

   

Paketimi Detaje

PAKETIMI & DELIVERY

. 1 Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
3 kartoni pesha e :. 20-30KGS
Madhësia 4 Carton :. 345 * 255 * 150mm
5. Ndërsa kërkesën tuaj
6. Brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
    


TIPS blerës
Para kuotimit, ju lutemi të na ndihmojë të dimë, si më poshtë:
"1.Size vizatim (në qoftë se ju nuk keni vizatim, ju lutem na tregoni madhësinë tuaj produktet të detajuar
dhe të na dërgoni foton tuaj.) "
2.Material (alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj)
3.Quantity (Në qoftë se sasia e juaj të arrijë moq tonë çmimi do të jetë më mirë)
trajtim 4.Surface (Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating etj),
5.Hardness
6.Packing Term


 

 

kthim