Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
hongxin@jiesheng100.com
flamur
  • Customize CNC Processing Brass Parts
  • Customize CNC Processing Brass Parts for sale
  • Customize CNC Processing Brass Parts for sale
  • Customize CNC Processing Brass Parts for sale
  • Customize CNC Processing Brass Parts
  • Customize CNC Processing Brass Parts
  • Customize CNC Processing Brass Parts
  • Customize CNC Processing Brass Parts

Customize CNC Processing Brass Parts

  • Gradë:
  • Zinc/nickle/chrome plate, polish, anodize, passivated, oxidation etc.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

  

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

DETAILS DESCRIPTION

Emri i produktit Customize CNC Processing Brass Parts
material Steel, Aluminum, Brass, Stainless Steel, etc.
Specifikim Based on customer's drawing or sample.
Fund Zinc/nickle/chrome plate, polish, anodize, passivated, oxidation etc.
Tolerancë ±0.001-0.005mm.
Formati i dokumentit Auto CAD, PDF, JPG.
Pajisje

CNC precision/automatic lathe, CNC milling&turning machine, general milling&turning

machine, grinding machine, wire cutting machine,etc.

Production Output 1000,000 pieces/ month.
shërbim

Warm and quick response service provided by the professional Export Sales Team with many years' experience in

handling exports to the US, Europe, Japan and other countries and regions.

Paketim PE- bags / foam wrapping / carton box. customize carton box or wooden cases depends on customized.
Koha Lead 7-10 working days.
Term Pagesa Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës.

aftësive të prodhimit

udhëzues
                                                
Kthese
                                                
mulliri
                                                
bluarje
                                                
Shpim
                                                
broaching
                                                
Automic
                                                
CNC milling
                                                
CNC multi aks
                                                
CNC torno kthese
                                                
mulliri prodhimit
                                                
kthese prodhimit
                                                
Thread punë mulliri
                                                
CNC production turning
                                                
prodhimit gear prodhimit

ORDER PRODUCTION PROCESS

1. Evaluating drawings/sample again.
2. Discuss all details.
3. Order material.
4. Production schedule.
5. Inspection.
6. Package.
7. Shipping.

       

Produkte trego

CUSTOMIZED CNC PROCESSING BRASS PARTS SHOW

          

Paketimi Detaje

FAQ

"1.Q: A mund të prodhojnë produkte si klient projektuar?
A: Po, shërbimi hardware porosi është biznesi ynë kryesor, ju vetëm duhet të na dërgoni vizatim / mostrave / foto, dhe na tregoni detajet (materiale, dimension, tolerancën, trajtim sipërfaqësor, sasinë dhe kërkesat tjera teknike etj)
"                                                        
"2.Q: Would you put up suggestions in case the customer’s drawing & design is not so rational or professional?
A:Surely we must point it out if there is. Our enginners check the drawing file at the very first time when we get it from customer."
"3.Q: How to confirm the order with you?
A: Së pari, një fotografi vizatim është e nevojshme për referencë, atëherë citat do të jepet sa më shpejt kushtet possible.Payment, kohë të çojë dhe sende të tjera do të negociohet ndiqet, pasi që urdhri mund të konfirmohet plotësisht për të shkuar përpara me prodhimin.
"                                                        
"4.Q: If the quality of product is poor,what would you do?
A: Në fakt, ne nuk do të marrë një shans për të prodhuar me cilësi të keqe product.Furthermore ne do të përpiqemi të mirën tonë deri në kënaqësinë tuaj ".                                      
               

kthim
00000000