Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
sales002@cncmachingparts.com
flamur
  • Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi
  • Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi për shitje
  • Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi për shitje
  • Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi për shitje
  • Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi
  • Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi
  • Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi
  • Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi

Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi

  • Gradë:
  • Zink / nickle / krom pjatë, polish, anodize, passivated, oksidimi etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

  

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

DETAJË PËRSHKRIMI

Emri i produktit Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi
material Çeliku, alumini, tunxh, çelik, etj
Specifikim Bazuar në vizatim konsumatorit ose mostër.
Fund Zink / nickle / krom pjatë, polish, anodize, passivated, oksidimi etj
Tolerancë ± 0.001-0.005mm.
Formati i dokumentit Auto CAD, PDF, JPG.
Pajisje

precision CNC / torno automatike, CNC mulliri & kthese makine, mulliri i përgjithshëm dhe duke e kthyer

makine, makine bluarje, teli prerja makine, etj

Output prodhimit 1000, copa 000 / muaj.
shërbim

shërbim të ngrohtë dhe të shpejtë reagimi i dhënë nga Ekipi i Sales profesionale të eksportit me përvojë shumë vite në

trajtimin e eksporteve në SHBA, Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera.

Paketim çanta PE- / shkumë mbështjellës / kuti kartoni. Customize kuti kartoni apo druri raste varet nga përshtatur.
Koha Lead 7-10 ditë pune.
Term Pagesa Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës.

aftësive të prodhimit

udhëzues
                                                
Kthese
                                                
mulliri
                                                
bluarje
                                                
Shpim
                                                
broaching
                                                
Automic
                                                
mulliri CNC
                                                
CNC multi aks
                                                
CNC torno kthese
                                                
mulliri prodhimit
                                                
kthese prodhimit
                                                
Thread punë mulliri
                                                
Prodhimi CNC kthese
                                                
prodhimit gear prodhimit

Procesi i prodhimit RENDI

1. Vlerësimi vizatime / mostër përsëri.
2. Diskutoni të gjitha detajet.
3. Material Order.
4. Orarin e prodhimit.
5. Inspektimit.
6. Package.
7. Shipping.

       

Produkte trego

Customized CNC PËRPUNIMI pjesë bronzi SHOW

          

Paketimi Detaje

FAQ

"1.Q: A mund të prodhojnë produkte si klient projektuar?
A: Po, shërbimi hardware porosi është biznesi ynë kryesor, ju vetëm duhet të na dërgoni vizatim / mostrave / foto, dhe na tregoni detajet (materiale, dimension, tolerancën, trajtim sipërfaqësor, sasinë dhe kërkesat tjera teknike etj)
"                                                        
"2.Q: A do të vënë sugjerime në rast vizatimin e konsumatorit dhe dizajni nuk është aq racionale apo profesionale?
A :. Sigurisht ne duhet të vënë atë në qoftë se ka enginners tona kontrolloni skedarin vizatimit në kohën e parë kur ne të merrni atë nga konsumatori ".
"3.Q: Si për të konfirmuar rendin me ju?
A: Së pari, një fotografi vizatim është e nevojshme për referencë, atëherë citat do të jepet sa më shpejt kushtet possible.Payment, kohë të çojë dhe sende të tjera do të negociohet ndiqet, pasi që urdhri mund të konfirmohet plotësisht për të shkuar përpara me prodhimin.
"                                                        
"4.Q: Në qoftë se cilësia e produktit është e dobët, çfarë do të bëni?
A: Në fakt, ne nuk do të marrë një shans për të prodhuar me cilësi të keqe product.Furthermore ne do të përpiqemi të mirën tonë deri në kënaqësinë tuaj ".                                      
               

kthim