Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
hongxin@jiesheng100.com
flamur
  • CNC torno BRASS kthyer pjesë PËRSHKRIMI
  • CNC BRASS LATHE TURNING PARTS DESCRIPTION for sale
  • CNC BRASS LATHE TURNING PARTS DESCRIPTION for sale
  • CNC torno BRASS kthyer pjesë PËRSHKRIMI
  • CNC torno BRASS kthyer pjesë PËRSHKRIMI
  • CNC torno BRASS kthyer pjesë PËRSHKRIMI

CNC torno BRASS kthyer pjesë PËRSHKRIMI

  • Gradë:
  • kuti kartoni Standard eksportit me paletë ose sipas customes'requirement.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

  

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

CNC torno BRASS kthyer pjesë PËRSHKRIMI

Material available steel,aluminum, brass, titanium, plastic, organic glass,wood etc.
Trajtim sipërfaqësor sandblasting, anodizing, electroplating, powder coating, baking varnish etc.
përpunim turning, milling, drilling, wire EDM, welding, casting, forging, assembling, etc.
Tolerancë +/-0.001mm or +/- 0.00004"
Certifikim ISO9001: 2008
Kapaciteti i prodhimit Depend on complicacy of different products and the quantity
përvojë More than 8 years of CNC machining products /2 years of automation machine manufacturing
Treg U.S.A,UK,Russia,Canada,Gernamy,Iran, etc.
Ambalazh kuti kartoni Standard eksportit me paletë ose sipas customes'requirement.
Lead time Duke e bërë marrëveshje mbi customers'request.
Afati i pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës

Produkte trego

PRODUCT DISPLAY

   

Paketimi Detaje

pajisjet e inspektimit

"Departamenti QC ynë do të inspektojë produkte në prodhimin dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë: "
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
"2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit."
"3. Make 100% inspection before the shipment."   

DETAJË SHIPPING

1. FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door.
2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave.
. 3 nga ajri ose nga deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port marrjes.
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.

SHËRBIMI YNE

"1, Përgjigje:. Menaxheri ynë tregtar është orë 24 online, hetim juaj do të jetë përgjigje brenda orëve 6 sepse ka ndoshta disa kohë dallimi në mes nesh"
"2, varg e prodhimit:. Shërbimi AD / CAM, ekspert injeksion plastike, të përpunimit të metaleve, të përfundojë, trajtimi i ngrohjes, sipërfaqja plating, testimi QC dhe paketim"
"3, pas shërbimit të shitjes: ne do të ndjekin deri të mallrave për çdo klient dhe për të ndihmuar zgjidhjen e problemit pas shitjes."

kthim
00000000