Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
hongxin@jiesheng100.com
flamur
  • Brass cnc machining brass steel parts
  • Brass cnc machining brass steel parts for sale
  • Brass cnc machining brass steel parts for sale
  • Brass cnc machining brass steel parts
  • Brass cnc machining brass steel parts
  • Brass cnc machining brass steel parts

Brass cnc machining brass steel parts

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

  

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Product Information

Emri i Produktit Brass cnc machining brass steel parts
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
Trajtimi i ngrohjes Point forcim, shuarje forcim
Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Paketim çanta PE- / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. Customize kuti kartoni apo druri raste varet nga përshtatur
Përdorim

Të gjitha llojet e makinave, makinerive, aplikim në shtëpi, produkte elektronike, pajisjes elektrike, shkrimi,

kompjutera, çelsin e fuqisë, miniaturë çelsin, arkitektura, mall dhe A / V pajisjet,

hardware dhe plastike moulds, pajisje sportive dhe dhurata, dhe më shumë

Makineri të prodhimit Heading machine,threading machine,CNC milling&turning machine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Inspektimi Pajisje

Zeiss CMM / MITUTOYO matëse / mjetet me sistem matjen Video / Tesa Lartësia matës / 0.5um

vlerëson nivelin e ajrit dhe pajisje të tjera të sofistikuara inspektimit etj

PAKETIMI DHE SHIPPING

Paketimi: Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni kuti si kërkesën tuaj.
Port: Shenzhen
"Transportation: Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB Shenzhen"
Delivery: ditë brenda 7-10 pune pas marrjes së 30 depozitave%.        

Produkte trego

PRODUCT SHOW

   

Paketimi Detaje

FAQ

Q1: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
A: Ne jemi furnizues të specializuara të pajisjeve, mund të ofrojë çmimin më të mirë.
Q2: Si për të siguruar që çdo process'squality?
" A:Every process will be checked by our quality inspection department which insure every product's quality."
Q3: Sa kohë mund të presin për të marrë mostrën Customized?
" A:After you pay the sample charge and send us confirmed files, and the mould is existing in our factory, the samples will be ready in 10-15 working days;"
Q4: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë juaj?
A: Pas konfirmimit të çmimeve, ju mund të kërkojë për mostra për të kontrolluar cilësinë tonë.
"If you just need a sample we have in our stock, we will provide you sample for free, as long as you afford the express freight."
Q5: Si mund të marr çmimi i produktit tuaj?
Para kuotimit, ju lutemi të na ndihmojë të dimë, si më poshtë:
"1.Size drawing ( if you have no drawing, please tell us your products detail size and send us your picture.)"
2.Quantity (Në qoftë se sasia e juaj të arrijë moq tonë çmimi do të jetë më mirë)
trajtim 3.Surface (Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating etj),
4.Hardness

kthim