Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
hongxin@jiesheng100.com
flamur
  • Tunxh Parts CNC Machine
  • Brass CNC Machine Parts for sale
  • Brass CNC Machine Parts for sale
  • Brass CNC Machine Parts for sale
  • Tunxh Parts CNC Machine
  • Tunxh Parts CNC Machine
  • Tunxh Parts CNC Machine
  • Tunxh Parts CNC Machine

Tunxh Parts CNC Machine

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

  

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

PRODUCT DESCRIPTION

Emri i produktit Tunxh Parts CNC Machine
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Pajisje Kreu Machine, filetim Machine, CNC mulliri & Turning Machine,
General Milling & Turning Machine, bluarje Machine.
Tolerancë ± 0.001mm or as your request.
Sizs OEM Various shape size according to client’s requirement.
funksion Fixing dhe lidh.
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
shërbim

shërbim të ngrohtë dhe të shpejtë përgjigje e dhënë nga profesionale të eksportit të shitjes ekip me shumë

vjet eksperiencë në trajtimin e eksporteve në SHBA, Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera.

SURFACE FINISHING

Pjesë alumini Natrual Anodized,Color Anodized,Sandblast Anodized,Polishing,Chroming, laser engraving,ect.
Stainless Steel Parts Polishing,Passivating,Sandblasting,Powder coating,TiN Coating,Phosphating,ect.
Steel Parts Zinc plating,Oxide black,Powder Coated,Heat treatment,Carburized,Chrome plating,Nickel plating,ect.
tunxh Polishing,Laser engraving,ect.

Surface Treatment can made by customers' request.

ORDER INFORMATION

Moq 50000pcs/Other quantity can be consider.
Delivery&Port Generally 7-10working days,depend on the quantity,shiped at Shenzhen.
paketë Inner-Plastic Bag; Outer -Standard Carton Box. / As your request.
Ngarkesë DHL,FEDEX,UPS TNT,EMS Express, Air and Sea are available.
Kosto falas Depend on the weight and volume.
pagesë Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës.

Produkte trego

BRASS CNC MACHINED PARTS DISPLAY

   

A SERIES OF CNC MACHINED PARTS

     

kthim